49 TL Üzeri Alışverişlerinizde | Kargo Bedava

49 TL Üzeri Alışverişlerinizde | Kargo Bedava

Hakkımızda 
 
Dekorasyon, evlerin ve iş yerlerinin olmazsa olmazları arasında kendine yer buluyor. Günümüzde bu konuda meydana gelmekte olan gelişmeler ışığında artık insanlar kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebilecek markalar ile çalışmaya özen gösteriyor. Dekorloft olarak ortaya çıkmış olduğumuz ilk günden bu yana gerek evlerde gerekse iş yerlerinde görünümün çok daha etkili olması adına gerekli olan her türlü dekoratif ürünü insanların kullanımına sunmaktayız. Hazırlamakta olduğumuz dekoratif ürünlerin tamamı kendi bünyemizde üretilmektedir. Böyle olunca da oldukça kaliteli materyallerden hazırlanmakta olan ürünler çok uzun süreler boyunca sorun yaşanmadan kullanılmaya devam edebilecektir. Oldukça farklı kategorilerde hazırlanmakta olan ürünler ile beraber artık insanlar bulundukları yerleri daha öncesinde olmadığı kadar renkli ve şık bir görünüme erişmiş olacaktır.
Genel olarak bakıldığı zaman dekorasyon denildiği zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi sticker modelleri. Başta çocuk odaları olmak üzere pek çok farklı yerde kullanılmakta olan bu sticker modelleri sayesinde artık istenilen her bölgede arzu edilen başarılı sonuçları elde etmek de mümkün oluyor. Başta çocuk odaları olmak üzere beyaz eşyalar, notebook modelleri, prizler, boy ölçer, ev işyeri duvarları, banyo tuvalet, pencere, dolap, duvar yazıları gibi pek çok farklı kategoride yer almakta olan stickerlerin ürün yelpazesi de her geçen gün artış göstermekte. Dekorloft bünyesinde hazırlanmakta olan sticker modelleri sayesinde artık başta çocuk odaları olmak üzere istenilen tüm alanlarda şık ve eğlenceli görüntüler ortaya çıkmış olacaktır.
Markamız bünyesinde yer almakta olan ürünler ise sticker modelleri ile sınırlı değil. Dekorloft tarafından üretmekte olduğumuz saat modelleri, zaman kavramının hiç olmadığı kadar şık bir görüntü ile insanların karşısına çıkmasını sağlamaktadır. Evler ve iş yerleri için hazırlanmış olan kanvas ve mdf tablo saat modelleri özel olarak hazırlanmakta ve istenilen her türlü alana uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Bunların yanı sıra çocuk odaları için de birbirinden farklı tarzlarda duvar saatleri hazırlanmakta. Böylece evlerde ve iş yerlerinde istenilen odalarda birbirinden dekoratif saatler arasından seçimlerini kolay bir şekilde yapmış oluyorlar.
 
Özellikle de son dönemlere bakıldığı zaman da görülebileceği üzere kişiye özel ürünler daha öncesinde olmadığı kadar fazla tercih edilmeye başlamakta. Çünkü kişiye özel hazırlanmakta olan ürünler sayesinde bulunula alanlar daha öncesinde olmadığı kadar kişisel bir görüntüye erişmiş oluyor. Kanvas tablo ve sticker modelleri sayesinde artık insanlar gerek kendi yaşam alanları gerekse sevdiklerine hediye etmek adına diledikleri ürünleri hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde sipariş edebilirler. Uygun fiyatlara kaliteli ürünlerin sunulmakta olduğu Dekorloft bünyesinde hazırlanmakta olan ürünlerin tamamı insanların isteklerini en iyi şekilde ortaya koymak adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. Böylece artık yaşam alanlarını dekore etmek hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş olmakta. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR