Gizlilik Sözleşmesi
Yeşil Mah. Metin Henkoğlu Cad. No:9/A Gaziemir / İzmir adresinde mukim Medya Ltd.Şti. ("İzmirMarket.com"), kullanıcıların www. İzmirMarket.com ("Websitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, İzmirMarket.com ile paylaşımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; isim, soyisim, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi, bebek/çocuk yaşı gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İzmirMarket.com, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! İzmirmarket.com üzerinden verdiğiniz kişisel bilgileriniz faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.
 
İzmirMarket, Kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, İzmirMarket’ in, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir.

Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, İzmirMarket Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir. Kullanıcı, www. İzmirMarket.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için İzmirMarket.com’ un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilecektir. SMS üyeliğinden ayrılmak içinse, üye girişi yapılarak “Hesabım” sayfasındaki bülten ayarları kısmı kullanılabilecektir.

Her kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.
 

 

Whatsapp
Canlı Destek